حساب کاربری

درباره ما

گروه مجلات شاهد:

ماهنامه فرهنگی تاریخی «شاهد یاران»

رسم و سیاق زمانه براین منوال است که بزرگان، نوابغ و نخبگان فرهنگی، سیاسی و حتی شخصیتهای الهی حضورشان در این سرا،گرچه کوتاه است، لیکن پیوسته الگوی زیستی آنها چراغ راه هدایت جوامع بشریست،مجله شاهد یاران با مرور این بزرگان در پی آن است تا علاقمندان به این بینش را آگاه نماید که آواز این بزرگان درچیست که شهرتشان مرزها را در نوردیده و خاموشی پذیر نیست.اکنون بسیاری از اندیشمندان ایران زمین هر ماه به انتظار دریافت شماره ی جدید از مجله هستند این مسیر تا معرفی تمامی ایثارگران بزرگ ادامه دارد. 

رسالت اصلی که شاهد یاران برای خود ترسیم کرده ترويج فرهنگ ايثار و شهادت،از طریق ثبت و نشر تاريخ شفاهي ايثار و شهادت به روايت بزرگان وشخصيت هاي تاثير گذار در انقلاب اسلامي و دفاع مقدس در سطح ملي و جهان اسلام است. برغم محدوديت منابع انساني و مالي و با توجه به پویایی های جامعه هدف در دهه اخیر، شاهد یاران تلاش کرده تا نشریه را به شکلی نفیس و چشم نواز عرضه کند. خوشبختانه این 150 شماره مورد توجه مخاطبين بويژه پژوهشگران با گرایش ها و سلايق مختلف قرار گرفته و همواره این ماهنامه بعنوان يك نشريه ي حرفه اي مورد توجه بوده است.در هر حال، شاهد یاران همچنان تلاش خواهد کرد به دور از غوغاهای سیاسی و اجتماعی راه دشوار ، اما ارجمند خود را با آرامش و سلامت ادامه دهد تا بدین وسیله ذخیره ي ارزش مندی را برای تاریخ نگاری شفاهي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس به یادگار بگذارد.

 ماهنامه فرهنگی اجتماعی جوانان  «شاهد جوان»

جوانی مرحله شکوفایی زندگی و کارآمدترین مرحله حیات بشر است. در تمامی ادیان بخصوص اسلام عزیز نگاه ویزه ای به این دوران شده است. چرا که در این مرحله از حیات می تان با دستیابی به آگاهی های لازم و مجاهدت، به سر حد کمال انسانی دست یافت. مجله شاهد جوان بصورت ماهنامه با عناوین: مقاله، شعر، داستان، طنز، کاریکاتور، ورزش و... مورد علاقه بسیاری از جوانان ایران زمین واقع گردیده است.

  ماهنامه فرهنگی اجتماعی «شاهد نوجوان»

نوجوانان دستیابی به تفکر انتزاعی و عدم شناخت از محدودیتهای اجرایی وعملی و در نهایت عواطف و احساسات حساس و الگو پذیر ازجمله بحران های دوره نوجوانی است که نقش الگو سازی خانواده، اجتماع، رسانه ها و... را برای جهش مثبت به آینده ای روشن را جلوه گر می سازد.مجله شاهد نوجوان سعی نموده با زبان نوجوان و مطابق با ویژگی ها و نیاز آنان در قالب داستان،شعر،داستان تصویری،نکات علمی،جدول و سرگرمی و... نقشی در الگوسازی مثبت و شایسته نوجوانان ایفا نماید.     

ماهنامه سرگرمی، آموزشی «شاهد کودک»

کودکان ما آینده سازان این مرزو بومند.برای داشتن آینده ای روشن می باستی در پرورش صحیح فرهنگی و سلامت جسم و جان  نونهالان  و کودکان جامعه  برنامه ریزی شود. شاهد کودک با هدف تصویر سازی ذهنی بر مبنای  فرهنگ اصیل ایرانی- اسلامی با استفاده از متخصصان فن همت گمارده و هم اینک یکی از پر تیراژترین مجله های ماهنامه کودک با عناوین: داستان کودکانه، شعر،سرگرمی،کاردستی،معمار و...درکشور می باشد.